به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


مورینیو : هررا فصلی استثنائی را پشت سر می گذارد؛ بازی سختی را با کریستال پالاس داریم

ژوزه مورینیو در آستانه بازی امشب تیمش با کریستال پالاس به ستایش از آندر هررا پرداخته و درباره استفاده از سیستم چرخشی در دوره شلوغ کریسمس و همچنین کیفیت تیم آلن پاردو صحبت کرده است.

منچستریونایتد در طول 19 روز آینده با 5 تیم لیگ برتری روبرو خواهد شد و اولین بازی این مجموعه، بازی امشب شاگردان ژوزه مورینیو با کریستال پالاس خواهد بود؛ دیداری که از ساعت 23:30 به وقت تهران در سلهرست پارک برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، ژوزه مورینیو پیش از شروع این دیدار درباره برخی مسائل مرتبط با این بازی صحبت کرده است. مورینیو در ابتدا به عملکرد خوب آندر هررا در این فصل اشاره کرد و در این باره گفت:

فکر می کنم مهم ترین چیز برای یک بازیکن، سرمربی و هواداران باشگاه هستند. آندر حمایت هر دوی آن ها را در اختیار دارد. بنابراین او نگران این نیست که دیگران عملکردهای او را مورد کنکاش قرار دهند. هررا می داند که فصلی استثنائی را برای ما پشت سر می گذارد. به همین دلیل است که او در ترکیب تیم قرار می گیرد، به همین دلیل است که او برای اولین بار به تیم ملی اسپانیا دعوت شد و بازی کرد و بله، من فکر می کنم خط هافبک ما در روز یکشنبه (مقابل تاتنهام) بسیار خوب بود. همه آن ها خوب بودند و من از این بابت خوشحالم.

در ادامه، وقتی ژوزه مورینیو با این پرسش روبرو شد که در دوره شلوغ ژانویه و فوریه تا چه حد قصد استفاده از سیستم چرخشی را بین بازیکنانش دارد، پاسخ داد:

در حد کمی. فکر می کنم تغییر دادن کل ساختار تیم یک ریسک بزرگ است و با عقل جور در نمی آید. حتی در صورت داشتن گزینه های دیگر، همواره یک ساختار خاص وجود دارد که مگر در مواقع ضروری نباید آن را تغییر داد. اما من کمی از سیستم چرخشی استفاده خواهم کرد. برای بعضی قطعات پازل، باید این کار را انجام دهید.

ژوزه مورینیو و شاگردانش امشب (چهارشنبه شب) از ساعت 23:30 به وقت تهران میهمان کریستال پالاسِ آلن پاردو خواهند بود. سرمربی پرتغالی منچستریونایتد درباره حریفش که در رتبه پانزدهم جدول قرار داشته و سه امتیاز از منطقه سقوط فاصله دارد، بیان کرد:

فکر نمی کنم کریستال پالاس در حال جنگیدن برای بقا باشد- فکر می کنم آن ها برای این کار بیش از اندازه خوب هستند. فکر می کنم شرایط برای آن ها خوب خواهد شد و  در انتهای فصل در وضعیت راحتی قرار خواهند داشت و سقوط کردن یکی از مشکلات آن ها نخواهد بود. کریستال پالاس سرمربی خوبی دارد، بازیکنان خوبی دارد، پول خوبی را برای خرید بازیکنان خوب خرج می کند، هوادارانی استثنائی دارد، یکی از آن استادیوم هایی را دارد که حمایت تیم میزبان در آن استثنائی است. بنابراین کار برای ما سخت خواهد بود، چون آن ها تیم خوبی هستند.منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است